Denní program

červen 2015

Highlights

Labutě

Labutě

Julie Taymor: Playing with Fire

Julie Taymor: Playing with Fire

Knihovna Světla II.

Knihovna Světla II.

Titul

Datum & čas

Sekce a projekty
/ Podprojekt

Typ

Místo

Program

24. 6. 20.30-23.30

PQ Talks

film

Kino Světozor

25. 6. 16.00-17.30

PQ Talks

přednáška

Colloredo-Mansfeldský palác

24. 6. 15.00-15.45

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - Řetízek

24. 6. 17.00-17.45

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - Řetízek

21. 6. 11.00-11.10

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské pouliční představení

Jungmannovo náměstí

24. 6. 16.00-16.10

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské pouliční představení

Jungmannovo náměstí

Novinka

18. 6. 10.00-18.00

Studentská sekce

diskuze

Kafkův dům

19. 6. 10.00-18.00

Studentská sekce

diskuze

Kafkův dům

19. 6. 12.00-13.30

Divadelní prostor

prezentace

Clam-Gallasův palác

21. 6. 12.00-13.30

PQ Talks

diskuze

Colloredo-Mansfeldský palác

18. 6. 14.00

Performing Prague

ubytování

MeetFactory

19. 6. 14.00

Performing Prague

ubytování

MeetFactory

20. 6. 14.00

Performing Prague

ubytování

MeetFactory

21. 6. 14.00

Performing Prague

ubytování

MeetFactory

22. 6. 14.00

Performing Prague

ubytování

MeetFactory

23. 6. 14.00

Performing Prague

ubytování

MeetFactory

24. 6. 14.00

Performing Prague

ubytování

MeetFactory

25. 6. 14.00

Performing Prague

ubytování

MeetFactory

26. 6. 14.00

Performing Prague

ubytování

MeetFactory

27. 6. 14.00

Performing Prague

ubytování

MeetFactory

28. 6. 14.00

Performing Prague

ubytování

MeetFactory

28. 6. 13.30-13.55

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské pouliční představení

Jungmannovo náměstí

21. 6. 11.00

Studentská sekce

performance

Kafkův dům

21. 6. 17.40

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

19. 6. 13.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

22. 6. 10.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

28. 6. 10.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

26. 6. 17.00-18.00

Sekce zemí a regionů

diskuze

Topičův salon

25. 6. 14.00-15.30

PQ Talks

prezentace

Colloredo-Mansfeldský palác

26. 6. 16.00-17.30

PQ Talks

přednáška

Colloredo-Mansfeldský palác

22. 6. 19.00

Performing Prague

performance

Divadlo Na zábradlí

18. 6. 18.00

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

23. 6. 15.00

Sekce zemí a regionů

přednáška

Clam-Gallasův palác

21. 6. 19.00

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

27. 6. 16.00

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

20. 6. 10.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

20. 6. 10.00

Tvůrci

performance

Galerie U Betlémské kaple

24. 6. 12.00-13.30

PQ Talks

diskuze

Colloredo-Mansfeldský palác

22. 6. 10.00

Divadelní prostor

procházka

Clam-Gallasův palác

21. 6. 16.00-17.30

Divadelní prostor

prezentace

Clam-Gallasův palác

19. 6. 19.00

Tvůrci

performance

Galerie U Betlémské kaple

22. 6. 17.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

18. 6. 21.00-21.50

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - DISK

23. 6. 10.00

Tvůrci

performance

Galerie U Betlémské kaple

25. 6. 20.00-20.15

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - K222

25. 6. 21.00-21.15

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - K222

19. 6. 18.00

Performing Prague

performance

Minor

22. 6. 13.30-13.50

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské pouliční představení

Jungmannovo náměstí

20. 6. 16.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

25. 6. 11.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum