Denní program

červen 2015

Highlights

Creating Outside of the Frame

Creating Outside of the Frame

Cumulus

Cumulus

Titul

Datum & čas

Sekce a projekty
/ Podprojekt

Typ

Místo

Program

20. 6. 16.00-17.30

PQ Talks

přednáška

Colloredo-Mansfeldský palác

23. 6. 12.00-13.30

PQ Talks

diskuze

Colloredo-Mansfeldský palác

21. 6. 16.20

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

26. 6. 16.00-16.30

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské pouliční představení

Jungmannovo náměstí

18. 6. 17.00-18.30

Sekce zemí a regionů

performance

Pražská křižovatka - kostel sv. Anny

19. 6. 17.00-18.30

Sekce zemí a regionů

performance

Pražská křižovatka - kostel sv. Anny

20. 6. 17.00-18.30

Sekce zemí a regionů

performance

Pražská křižovatka - kostel sv. Anny

21. 6. 17.00-18.30

Sekce zemí a regionů

performance

Pražská křižovatka - kostel sv. Anny

22. 6. 17.00-18.30

Sekce zemí a regionů

performance

Pražská křižovatka - kostel sv. Anny

23. 6. 17.00-18.30

Sekce zemí a regionů

performance

Pražská křižovatka - kostel sv. Anny

24. 6. 17.00-18.30

Sekce zemí a regionů

performance

Pražská křižovatka - kostel sv. Anny

25. 6. 17.00-18.30

Sekce zemí a regionů

performance

Pražská křižovatka - kostel sv. Anny

26. 6. 17.00-18.30

Sekce zemí a regionů

performance

Pražská křižovatka - kostel sv. Anny

 
Zrušeno

27. 6. 17.00-18.30

Sekce zemí a regionů

performance

Pražská křižovatka - kostel sv. Anny

 
Zrušeno

28. 6. 17.00-18.30

Sekce zemí a regionů

performance

Pražská křižovatka - kostel sv. Anny

 
Zrušeno

22. 6. 17.00-18.00

Sekce zemí a regionů

diskuze

Topičův salon

22. 6. 09.00

Divadelní prostor

procházka

Clam-Gallasův palác

22. 6. 14.00

Divadelní prostor

procházka

Clam-Gallasův palác

22. 6. 17.00

Divadelní prostor

procházka

Clam-Gallasův palác

22. 6. 19.00

Divadelní prostor

procházka

Clam-Gallasův palác

22. 6. 20.00

Performing Prague

performance

Baráčnická Rychta

23. 6. 20.00

Performing Prague

performance

Baráčnická Rychta

18. 6. 20.00

Performing Prague / TANEC PRAHA

tanec

Studio Hrdinů

19. 6. 20.00

Performing Prague / TANEC PRAHA

tanec

Studio Hrdinů

24. 6. 12.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

25. 6. 16.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Colloredo-Mansfeldský palác

23. 6. 15.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Colloredo-Mansfeldský palác

21. 6. 11.00-13.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Topičův salon

23. 6. 17.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Topičův salon

Změněno

18. 6. 10.00-12.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Kafkův dům

19. 6. 14.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Colloredo-Mansfeldský palác

21. 6. 17.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Clam-Gallasův palác

19. 6. 15.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Colloredo-Mansfeldský palác

24. 6. 15.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Topičův salon

19. 6. 15.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Clam-Gallasův palác

19. 6. 18.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Colloredo-Mansfeldský palác

19. 6. 17.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Pražská křižovatka - kostel sv. Anny

20. 6. 12.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Colloredo-Mansfeldský palác

19. 6. 10.00-23.00

Další

26. 6. 15.00-18.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Colloredo-Mansfeldský palác

20. 6. 10.00-21.00

PQ Talks

diskuze

Náprstkovo muzeum

23. 6. 20.00

Performing Prague

performance

Studio Alta

19. 6. 13.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Topičův salon

20. 6. 14.30-15.30

Sekce zemí a regionů

Pražská křižovatka - kostel sv. Anny

Novinka

20. 6. 13.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Pražská křižovatka - kostel sv. Anny

18. 6. 11.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Kafkův dům

20. 6. 18.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Kafkův dům

Změněno

27. 6. 15.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Clam-Gallasův palác

18. 6. 11.00-11.30

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské pouliční představení

Jungmannovo náměstí

22. 6. 10.00-11.30

PQ Talks

přednáška

Colloredo-Mansfeldský palác