Denní program

červen 2015

Highlights

Cumulus

Cumulus

Knihovna Světla II.

Knihovna Světla II.

Říše zvířat

Říše zvířat

Titul

Datum & čas

Sekce a projekty
/ Podprojekt

Typ

Místo

Program

27. 6. 16.00-17.30

PQ Talks

prezentace

Colloredo-Mansfeldský palác

27. 6. 16.00-16.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

27. 6. 16.00-17.30

Divadelní prostor

prezentace

Clam-Gallasův palác

27. 6. 16.00

Divadelní prostor

VILA Štvanice

27. 6. 16.00-17.00

Studentská sekce

performance

Kafkův dům

27. 6. 15.00-16.00

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - Řetízek

27. 6. 15.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Clam-Gallasův palác

27. 6. 15.00-19.00

Sekce zemí a regionů

performance

Clam-Gallasův palác

27. 6. 14.30

Tvůrci

performance

Galerie U Betlémské kaple

27. 6. 14.00-15.30

PQ Talks

přednáška

Clam-Gallasův palác

27. 6. 14.00

Performing Prague

ubytování

MeetFactory

27. 6. 14.00-14.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

27. 6. 13.30-13.35

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské pouliční představení

Jungmannovo náměstí

27. 6. 12.00

Divadelní prostor

procházka

Clam-Gallasův palác

27. 6. 12.00-13.30

Divadelní prostor

prezentace

Clam-Gallasův palác

27. 6. 12.00

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

27. 6. 12.00-13.30

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - DISK

27. 6. 12.00-12.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

27. 6. 12.00-22.00

Performing Prague

performance

Alfred ve dvoře

27. 6. 11.00-11.20

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské pouliční představení

Jungmannovo náměstí

 
Zrušeno

27. 6. 11.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

27. 6. 10.00-11.30

Divadelní prostor

prezentace

Clam-Gallasův palác

27. 6. 10.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

27. 6. 10.00

Tvůrci

performance

Galerie U Betlémské kaple

27. 6. 10.00-15.30

IFTR

sympózium

Colloredo-Mansfeldský palác

27. 6. 10.00-10.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

27. 6. 10.00-19.00

Divadelní prostor

výstava

VILA Štvanice

27. 6. 00.00

Další

České centrum Praha

27. 6. 00.00

Sekce zemí a regionů

výstava

Institut Cervantes

27. 6. 00.00

Další

výstava

Goethe Institut

26. 6. 20.30

SpaceLab OFF Program

koncert

SpaceLab OFF Stage (Containall)

Novinka

26. 6. 20.00

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

Změněno

26. 6. 20.00-21.00

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - DISK

26. 6. 20.00

Performing Prague

performance

Divadlo Archa

26. 6. 19.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

Změněno

26. 6. 19.00

Tvůrci

performance

Galerie U Betlémské kaple

26. 6. 19.00-22.00

Performing Prague

video walk

Národní divadlo - garáže

26. 6. 19.00

PQ Show and Tell

krátké prezentace

(A)VOID Floating Gallery

26. 6. 18.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

26. 6. 18.00-18.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

26. 6. 17.00

Divadelní prostor

procházka

Clam-Gallasův palác

 
Zrušeno

26. 6. 17.00

Kmeny

performance

Pietro Filipi výloha, Národní třída

26. 6. 17.00-17.50

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - K222

26. 6. 17.00-18.30

Sekce zemí a regionů

performance

Pražská křižovatka - kostel sv. Anny

 
Zrušeno

26. 6. 17.00-18.00

Sekce zemí a regionů

diskuze

Topičův salon

26. 6. 16.00-16.30

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské pouliční představení

Jungmannovo náměstí

26. 6. 16.00

Divadelní prostor

procházka

Clam-Gallasův palác

26. 6. 16.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

26. 6. 16.00-16.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

26. 6. 16.00-17.30

PQ Talks

přednáška

Colloredo-Mansfeldský palác