Denní program

červen 2015

Highlights

Julie Taymor: Playing with Fire

Julie Taymor: Playing with Fire

Titul

Datum & čas

Sekce a projekty
/ Podprojekt

Typ

Místo

Program

24. 6. 18.00-18.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

24. 6. 19.00-22.00

Performing Prague

video walk

Národní divadlo - garáže

24. 6. 19.00

Performing Prague

živé kino

Výstaviště Praha Holešovice

24. 6. 19.00

PQ Show and Tell

krátké prezentace

(A)VOID Floating Gallery

24. 6. 20.00-20.55

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - DISK

24. 6. 20.00

Performing Prague

performance

NoD

24. 6. 20.00

Performing Prague / TANEC PRAHA

performance

Karlín

24. 6. 20.00

Další

performance

Náprstkovo muzeum

24. 6. 20.00

SpaceLab OFF Program

koncert

SpaceLab OFF Stage (Containall)

Novinka

24. 6. 20.30-23.30

PQ Talks

film

Kino Světozor

25. 6. 00.00

Další

České centrum Praha

25. 6. 00.00

Sekce zemí a regionů

výstava

Institut Cervantes

25. 6. 00.00

Další

výstava

Goethe Institut

25. 6. 10.00-13.30

IFTR

sympózium

Colloredo-Mansfeldský palác

25. 6. 10.00

Divadelní prostor

prezentace

Clam-Gallasův palác

25. 6. 10.00

Divadelní prostor

procházka

Clam-Gallasův palác

25. 6. 10.00

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

 
Zrušeno

25. 6. 10.00

Tvůrci

performance

Galerie U Betlémské kaple

25. 6. 10.00-11.00

Komentované prohlídky

komentovaná prohlídka

Historická budova ND

25. 6. 10.00

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

Změněno

25. 6. 10.00-10.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

25. 6. 10.00-13.00

Sekce zemí a regionů

sympózium

Kavárna NoNa

25. 6. 10.00-19.00

Divadelní prostor

výstava

VILA Štvanice

25. 6. 10.30

Divadelní prostor

procházka

Clam-Gallasův palác

25. 6. 11.00-11.30

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské pouliční představení

Jungmannovo náměstí

 
Zrušeno

25. 6. 11.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

25. 6. 12.00-13.30

Divadelní prostor

performance

Clam-Gallasův palác

 
Zrušeno

25. 6. 12.00

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

25. 6. 12.00-22.00

Performing Prague

performance

Alfred ve dvoře

25. 6. 12.00-12.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

25. 6. 13.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

25. 6. 13.00-13.55

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - DISK

25. 6. 13.30-14.00

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské pouliční představení

Jungmannovo náměstí

25. 6. 14.00-15.30

PQ Talks

přednáška

Clam-Gallasův palác

 
Zrušeno

25. 6. 14.00-16.00

PQ Talks

přednáška

Goethe Institut

25. 6. 14.00

Divadelní prostor

procházka

Clam-Gallasův palác

25. 6. 14.00

Performing Prague

ubytování

MeetFactory

25. 6. 14.00-14.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

25. 6. 14.00-15.30

PQ Talks

prezentace

Colloredo-Mansfeldský palác

25. 6. 14.30

Tvůrci

performance

Galerie U Betlémské kaple

 
Zrušeno

25. 6. 14.30

Tvůrci

diskuze

Galerie U Betlémské kaple

Novinka

25. 6. 15.00-15.45

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - Řetízek

25. 6. 15.00

Sekce zemí a regionů

film

Colloredo-Mansfeldský palác

25. 6. 15.30

Divadelní prostor

procházka

Clam-Gallasův palác

25. 6. 16.00-16.30

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské pouliční představení

Jungmannovo náměstí

25. 6. 16.00

Divadelní prostor

procházka

Clam-Gallasův palác

25. 6. 16.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

25. 6. 16.00-16.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

25. 6. 16.00-17.30

PQ Talks

přednáška

Colloredo-Mansfeldský palác

25. 6. 16.00

Sekce zemí a regionů

přednáška

Velvyslanectví Gruzie v Praze