Denní program

červen 2015

Highlights

Sound Kitchen

Sound Kitchen

He War

He War

Titul

Datum & čas

Sekce a projekty
/ Podprojekt

Typ

Místo

Program

23. 6. 21.00

Performing Prague

živé kino

Výstaviště Praha Holešovice

24. 6. 00.00

Další

České centrum Praha

24. 6. 00.00

Sekce zemí a regionů

výstava

Institut Cervantes

24. 6. 00.00

Další

výstava

Goethe Institut

24. 6. 10.00-12.00

PQ Talks

diskuze

Clam-Gallasův palác

24. 6. 10.00-11.30

PQ Talks

diskuze

Colloredo-Mansfeldský palác

24. 6. 10.00

Divadelní prostor

procházka

Clam-Gallasův palác

24. 6. 10.00

Tvůrci

performance

Galerie U Betlémské kaple

24. 6. 10.00-11.00

Komentované prohlídky

komentovaná prohlídka

Stavovské divadlo

24. 6. 10.00-18.00

Sound Kitchen

zvukové prezentace

Nová scéna ND

24. 6. 10.00-10.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

24. 6. 10.00-18.00

Studentská sekce

koktejl

Kafkův dům

24. 6. 10.00

Studentská sekce

performance

Kafkův dům

24. 6. 10.00-19.00

Divadelní prostor

výstava

VILA Štvanice

24. 6. 10.30

Divadelní prostor

procházka

Clam-Gallasův palác

24. 6. 10.30

Studentská sekce

performance

Kafkův dům

24. 6. 11.00-11.40

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské pouliční představení

Jungmannovo náměstí

24. 6. 11.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

24. 6. 12.00-13.30

PQ Talks

diskuze

Colloredo-Mansfeldský palác

24. 6. 12.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

24. 6. 12.00-12.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

24. 6. 13.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

24. 6. 13.00-14.30

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - DISK

24. 6. 13.30-13.50

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské pouliční představení

Jungmannovo náměstí

24. 6. 14.00-15.30

PQ Talks

přednáška

Colloredo-Mansfeldský palác

24. 6. 14.00

Performing Prague

ubytování

MeetFactory

24. 6. 14.00-14.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

24. 6. 14.00-16.00

Sekce zemí a regionů

rozhovory

Václavské náměstí

Novinka

24. 6. 14.30

Tvůrci

performance

Galerie U Betlémské kaple

24. 6. 15.00-15.45

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - Řetízek

24. 6. 15.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Topičův salon

24. 6. 15.30

Divadelní prostor

procházka

Clam-Gallasův palác

24. 6. 16.00-16.45

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské pouliční představení

Jungmannovo náměstí

24. 6. 16.00

Divadelní prostor

procházka

Clam-Gallasův palác

24. 6. 16.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

24. 6. 16.00

Kmeny

komentovaná prohlídka

Náprstkovo muzeum

24. 6. 16.00-16.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

24. 6. 16.00-17.30

PQ Talks

přednáška

Colloredo-Mansfeldský palác

24. 6. 16.00

Studentská sekce

performance

Kafkův dům

24. 6. 16.00-17.00

Studentská sekce

performance

Kafkův dům

24. 6. 16.00-16.10

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské pouliční představení

Jungmannovo náměstí

Novinka

24. 6. 16.30

Studentská sekce

performance

Kafkův dům

24. 6. 17.00

Kmeny

performance

Colloredo-Mansfeldský palác

24. 6. 17.00-17.45

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - Řetízek

24. 6. 17.00

Sekce zemí a regionů

performance

Václavské náměstí

24. 6. 17.00-19.00

Sekce zemí a regionů

performance

Václavské náměstí

24. 6. 17.00-18.30

Sekce zemí a regionů

performance

Pražská křižovatka - kostel sv. Anny

24. 6. 17.00-18.00

Sekce zemí a regionů

diskuze

Topičův salon

24. 6. 18.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

24. 6. 18.00-20.00

PQ Talks

diskuze

Pražská křižovatka - kostel sv. Anny