Denní program

červen 2015

Highlights

I Want to Dance, Kate!

I Want to Dance, Kate!

Enfantine

Enfantine

He War

He War

Titul

Datum & čas

Sekce a projekty
/ Podprojekt

Typ

Místo

Program

23. 6. 11.00

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

23. 6. 11.00-11.30

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské pouliční představení

Jungmannovo náměstí

23. 6. 12.00-13.30

PQ Talks

diskuze

Colloredo-Mansfeldský palác

23. 6. 12.00

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

23. 6. 12.00-12.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

23. 6. 12.00

Sekce zemí a regionů

video

Colloredo-Mansfeldský palác

23. 6. 12.00

Sekce zemí a regionů

prezentace

Kafkův dům

23. 6. 12.00

Studentská sekce

performance

Kafkův dům

23. 6. 12.30

Studentská sekce

performance

Kafkův dům

23. 6. 13.00-13.50

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - DISK

23. 6. 13.30

Sekce zemí a regionů

performance

Ovocný trh

23. 6. 13.30-13.55

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské pouliční představení

Jungmannovo náměstí

23. 6. 14.00-15.30

PQ Talks

diskuze přednáška

Colloredo-Mansfeldský palác

23. 6. 14.00

Performing Prague

ubytování

MeetFactory

23. 6. 14.00-15.00

Komentované prohlídky

komentovaná prohlídka

Stavovské divadlo

23. 6. 14.00-16.00

Sympozium ČOSDAT

sympózium

Knihovna Václava Havla

Změněno

23. 6. 14.00-14.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

23. 6. 14.30

Tvůrci

performance

Galerie U Betlémské kaple

23. 6. 15.00

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

23. 6. 15.00-15.35

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - Řetízek

23. 6. 15.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Colloredo-Mansfeldský palác

23. 6. 15.00

Sekce zemí a regionů

přednáška

Clam-Gallasův palác

23. 6. 15.30

Divadelní prostor

procházka

Clam-Gallasův palác

23. 6. 15.30

Sekce zemí a regionů

performance

Staroměstské náměstí

23. 6. 16.00-16.20

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské pouliční představení

Jungmannovo náměstí

23. 6. 16.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

23. 6. 16.00

Kmeny

přednáška

Náprstkovo muzeum

23. 6. 16.00-16.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

23. 6. 16.00

Studentská sekce

performance

Kafkův dům

23. 6. 16.00-17.00

Studentská sekce

performance

Kafkův dům

23. 6. 16.30

Studentská sekce

performance

Kafkův dům

23. 6. 17.00

Divadelní prostor

procházka

Clam-Gallasův palác

Změněno

23. 6. 17.00

Kmeny

performance

Colloredo-Mansfeldský palác

23. 6. 17.00-17.35

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - Řetízek

23. 6. 17.00-18.30

PQ Talks

přednáška

Colloredo-Mansfeldský palác

23. 6. 17.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Topičův salon

Změněno

23. 6. 17.00-18.30

Sekce zemí a regionů

performance

Pražská křižovatka - kostel sv. Anny

23. 6. 17.00-18.00

Sekce zemí a regionů

diskuze

Topičův salon

23. 6. 17.30

Další

performance

Náprstkovo muzeum

23. 6. 18.00

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

23. 6. 18.00

Performing Prague

performance

Alfred ve dvoře

23. 6. 18.00

Divadelní prostor

přednáška

VILA Štvanice

23. 6. 18.00-18.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

23. 6. 19.00-22.00

Performing Prague

video walk

Národní divadlo - garáže

23. 6. 19.00

PQ Show and Tell

krátké prezentace

(A)VOID Floating Gallery

23. 6. 20.00-21.00

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - DISK

23. 6. 20.00

Performing Prague

performance

Studio Alta

23. 6. 20.00

Performing Prague

performance

Baráčnická Rychta

23. 6. 20.00

Performing Prague / TANEC PRAHA

performance

PONEC - divadlo pro tanec

23. 6. 20.00

SpaceLab OFF Program

koncert

SpaceLab OFF Stage (Containall)

Novinka