Denní program

červen 2015

Highlights

Dialog o prostoru a divadle

Dialog o prostoru a divadle

Voice-Over

Voice-Over

Labutě

Labutě

Sound Kitchen

Sound Kitchen

Titul

Datum & čas

Sekce a projekty
/ Podprojekt

Typ

Místo

Program

22. 6. 14.00-15.00

PQ Talks

diskuze

Colloredo-Mansfeldský palác

22. 6. 14.00

Divadelní prostor

procházka

Clam-Gallasův palác

22. 6. 14.00

Performing Prague

ubytování

MeetFactory

22. 6. 14.00-14.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

22. 6. 14.30

Tvůrci

performance

Galerie U Betlémské kaple

22. 6. 15.00

Divadelní prostor

procházka prezentace

Clam-Gallasův palác

22. 6. 15.00

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

Změněno

22. 6. 15.00-15.30

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - Řetízek

22. 6. 15.00

Sekce zemí a regionů

přednáška

Clam-Gallasův palác

22. 6. 15.00

Sekce zemí a regionů

film

Colloredo-Mansfeldský palác

22. 6. 16.00

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

22. 6. 16.00-17.30

PQ Talks

křest

Colloredo-Mansfeldský palác

22. 6. 16.00-16.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

22. 6. 16.00

Studentská sekce

performance

Kafkův dům

22. 6. 16.00-17.30

Sekce zemí a regionů

diskuze

Colloredo-Mansfeldský palác

22. 6. 16.00-17.00

Studentská sekce

performance

Kafkův dům

22.-23. 6. 16.00

Sekce zemí a regionů

performance

Pražská křižovatka - kostel sv. Anny

22. 6. 16.30

Studentská sekce

performance

Kafkův dům

22. 6. 17.00

Divadelní prostor

procházka

Clam-Gallasův palác

22. 6. 17.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

22. 6. 17.00-17.30

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - Řetízek

22. 6. 17.00

Divadelní prostor

procházka

Clam-Gallasův palác

22. 6. 17.00-18.30

Sekce zemí a regionů

performance

Pražská křižovatka - kostel sv. Anny

22.-23. 6. 17.00-19.00

Sekce zemí a regionů

rozhovory

Václavské náměstí

Novinka

22. 6. 17.00-18.00

Sekce zemí a regionů

diskuze

Topičův salon

22. 6. 18.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

22. 6. 18.00

Performing Prague

performance

Alfred ve dvoře

22. 6. 18.00-18.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

22. 6. 19.00

Divadelní prostor

procházka

Clam-Gallasův palác

22. 6. 19.00

Performing Prague

performance

Divadlo Na zábradlí

22. 6. 19.00-22.00

Performing Prague

video walk

Národní divadlo - garáže

22. 6. 19.00

SpaceLab OFF Program

koncert

SpaceLab OFF Stage (Containall)

Novinka

22. 6. 20.00-20.45

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - DISK

22. 6. 20.00

Performing Prague

performance

Baráčnická Rychta

22. 6. 20.00

Performing Prague / TANEC PRAHA

performance

PONEC - divadlo pro tanec

22. 6. 20.00

Sekce zemí a regionů

Divadlo Archa

22. 6. 21.00

Sekce zemí a regionů

performance

Nová scéna ND

23. 6. 00.00

Další

České centrum Praha

23. 6. 00.00

Sekce zemí a regionů

výstava

Institut Cervantes

23. 6. 00.00

Další

výstava

Goethe Institut

23. 6. 09.00-10.00

Komentované prohlídky

komentovaná prohlídka

Nová scéna ND

23. 6. 10.00-11.30

PQ Talks

diskuze

Clam-Gallasův palác

23. 6. 10.00

Tvůrci

performance

Galerie U Betlémské kaple

23. 6. 10.00-12.00

Sympozium ČOSDAT

sympózium

Knihovna Václava Havla

Změněno

23. 6. 10.00-11.30

PQ Talks

přednáška

Colloredo-Mansfeldský palác

23. 6. 10.00-18.00

Sound Kitchen

zvukové prezentace

Nová scéna ND

23. 6. 10.00-10.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

23. 6. 10.00-19.00

Divadelní prostor

výstava

VILA Štvanice

23. 6. 10.30

Divadelní prostor

procházka

Clam-Gallasův palác

23. 6. 10.30

Sekce zemí a regionů

performance

Staroměstské náměstí