Denní program

červen 2015

Highlights

Jinakost

Jinakost

Sound Kitchen

Sound Kitchen

Titul

Datum & čas

Sekce a projekty
/ Podprojekt

Typ

Místo

Program

21. 6. 17.00-18.30

Sekce zemí a regionů

performance

Pražská křižovatka - kostel sv. Anny

21. 6. 17.00-18.00

Sekce zemí a regionů

diskuze

Topičův salon

21. 6. 17.20

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

 
Zrušeno

21. 6. 17.40

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

21. 6. 18.00

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

21. 6. 18.00-20.00

PQ Talks

diskuze

Pražská křižovatka - kostel sv. Anny

21. 6. 18.00-18.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

21. 6. 18.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Colloredo-Mansfeldský palác

21. 6. 18.20

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

21. 6. 18.40

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

21. 6. 19.00

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

21. 6. 19.00-22.00

Performing Prague

video walk

Národní divadlo - garáže

21. 6. 19.00

PQ Show and Tell

krátké prezentace

(A)VOID Floating Gallery

21. 6. 20.00-21.00

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - DISK

 
Zrušeno

21. 6. 20.00

Performing Prague

performance

NoD

Změněno

21. 6. 20.00

Performing Prague

performance

Palac Akropolis

21. 6. 20.00

Performing Prague / TANEC PRAHA

tanec

PONEC - divadlo pro tanec

21. 6. 20.00

Performing Prague

performance

Divadlo Archa

21. 6. 21.00

Sekce zemí a regionů

performance

Nová scéna ND

21. 6. 21.00

SpaceLab OFF Program

koncert

SpaceLab OFF Stage (Containall)

Novinka

22. 6. 00.00

Další

České centrum Praha

22. 6. 00.00

Sekce zemí a regionů

výstava

Institut Cervantes

22. 6. 00.00

Další

výstava

Goethe Institut

22. 6. 07.00

Divadelní prostor

procházka

Slovanský ostrov - Žofín

22. 6. 08.30

Divadelní prostor

procházka

Slovanský ostrov - Žofín

22. 6. 09.00

Divadelní prostor

procházka

Clam-Gallasův palác

22. 6. 09.00-10.00

Komentované prohlídky

komentovaná prohlídka

Nová scéna ND

22. 6. 10.00-11.30

PQ Talks

přednáška

Colloredo-Mansfeldský palác

22. 6. 10.00-12.00

PQ Talks

diskuze

Clam-Gallasův palác

22. 6. 10.00

Divadelní prostor

procházka

Clam-Gallasův palác

22. 6. 10.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

22. 6. 10.00

Tvůrci

performance

Galerie U Betlémské kaple

22. 6. 10.00-18.00

Sound Kitchen

zvukové prezentace

Nová scéna ND

22. 6. 10.00-11.00

Komentované prohlídky

komentovaná prohlídka

Ateliéry a dílny Flora

22. 6. 10.00-10.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

22. 6. 10.00-19.00

Divadelní prostor

výstava

VILA Štvanice

22. 6. 11.00-11.30

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské pouliční představení

Jungmannovo náměstí

22. 6. 11.00

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

22. 6. 12.00-13.30

PQ Talks

přednáška

Colloredo-Mansfeldský palác

22. 6. 12.00-13.30

Divadelní prostor

prezentace

Clam-Gallasův palác

22. 6. 12.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

22. 6. 12.00

Sekce zemí a regionů

performance

Colloredo-Mansfeldský palác

22. 6. 12.00-12.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

22. 6. 12.00

Sekce zemí a regionů

video

Colloredo-Mansfeldský palác

22. 6. 12.00

Studentská sekce

performance

Kafkův dům

22. 6. 12.30

Studentská sekce

performance

Kafkův dům

22. 6. 13.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

22. 6. 13.00-14.30

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - DISK

22.-23. 6. 13.00

Sekce zemí a regionů

performance

Pražská křižovatka - kostel sv. Anny

22. 6. 13.30-13.50

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské pouliční představení

Jungmannovo náměstí