Denní program

červen 2015

Highlights

Muž bez prostoru

Muž bez prostoru

Beckettomotive

Beckettomotive

Více než insignie

Více než insignie

Titul

Datum & čas

Sekce a projekty
/ Podprojekt

Typ

Místo

Program

21. 6. 08.30

Divadelní prostor

procházka

Slovanský ostrov - Žofín

21. 6. 10.00-11.30

PQ Talks

diskuze

Clam-Gallasův palác

21. 6. 10.00-11.30

PQ Talks

přednáška

Colloredo-Mansfeldský palác

21. 6. 10.00

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

21. 6. 10.00

Tvůrci

performance

Galerie U Betlémské kaple

21. 6. 10.00-10.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

21. 6. 10.00-19.00

Divadelní prostor

výstava

VILA Štvanice

21. 6. 10.20

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

21. 6. 10.40

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

21. 6. 11.00-11.10

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské pouliční představení

Jungmannovo náměstí

21. 6. 11.00

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

21. 6. 11.00

Studentská sekce

performance

Kafkův dům

21. 6. 11.00-13.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Topičův salon

21. 6. 11.20

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

21. 6. 11.40

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

21. 6. 12.00-13.30

PQ Talks

diskuze

Colloredo-Mansfeldský palác

21. 6. 12.00-13.30

Divadelní prostor

prezentace

Clam-Gallasův palác

21. 6. 12.00

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

21. 6. 12.00

Sekce zemí a regionů

performance

Colloredo-Mansfeldský palác

21. 6. 12.00-12.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

21. 6. 12.00

Sekce zemí a regionů

video

Colloredo-Mansfeldský palác

21. 6. 12.20

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

21. 6. 12.40

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

21. 6. 13.00

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

21. 6. 13.00-13.50

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - DISK

21. 6. 13.00

Sekce zemí a regionů

performance

Piazzeta Národního divadla

21. 6. 13.00

Sekce zemí a regionů

performance

Pražská křižovatka - kostel sv. Anny

21. 6. 13.20

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

21. 6. 13.30-14.00

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské pouliční představení

Jungmannovo náměstí

21. 6. 14.00-15.30

PQ Talks

přednáška

Clam-Gallasův palác

21. 6. 14.00

Divadelní prostor

procházka

Clam-Gallasův palác

21. 6. 14.00

Performing Prague

ubytování

MeetFactory

21. 6. 14.00-14.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

21. 6. 14.30

Tvůrci

performance

Galerie U Betlémské kaple

21. 6. 14.30

Sekce zemí a regionů

diskuze

Colloredo-Mansfeldský palác

21. 6. 15.00

Kmeny

performance

Kampa

Změněno

21. 6. 15.00-15.10

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - Řetízek

21. 6. 15.00

Sekce zemí a regionů

diskuze

Clam-Gallasův palác

21. 6. 15.40

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

21. 6. 16.00-16.40

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské pouliční představení

Jungmannovo náměstí

21. 6. 16.00

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

21. 6. 16.00-16.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

21. 6. 16.00-17.30

Divadelní prostor

prezentace

Clam-Gallasův palác

21. 6. 16.00-17.00

Studentská sekce

performance

Kafkův dům

21. 6. 16.20

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

21. 6. 16.30-18.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Colloredo-Mansfeldský palác

21. 6. 17.00

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

21. 6. 17.00-17.10

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - Řetízek

21. 6. 17.00

Performing Prague

performance

Divadlo Archa

21. 6. 17.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Clam-Gallasův palác