Denní program

červen 2015

Highlights

Skoč!

Skoč!

Titul

Datum & čas

Sekce a projekty
/ Podprojekt

Typ

Místo

Program

19. 6. 16.00-17.30

PQ Talks

přednáška

Colloredo-Mansfeldský palác

19. 6. 16.00-17.30

Divadelní prostor

prezentace

Clam-Gallasův palác

19. 6. 16.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

19. 6. 16.00-16.30

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské pouliční představení

Jungmannovo náměstí

19. 6. 16.00-16.45

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - K222

19. 6. 16.00-16.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

19. 6. 16.00-17.30

Sekce zemí a regionů

diskuze

Colloredo-Mansfeldský palác

19. 6. 16.00-17.00

Studentská sekce

performance

Kafkův dům

19. 6. 16.45

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

19. 6. 17.00-17.45

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - Řetízek

19. 6. 17.00

Sekce zemí a regionů

performance

Ovocný trh

19. 6. 17.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Pražská křižovatka - kostel sv. Anny

19. 6. 17.00-18.30

Sekce zemí a regionů

performance

Pražská křižovatka - kostel sv. Anny

19. 6. 17.00-18.00

Sekce zemí a regionů

diskuze

Topičův salon

19. 6. 17.15

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

19. 6. 17.30

Divadelní prostor

procházka

Clam-Gallasův palác

19. 6. 18.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

19. 6. 18.00

Performing Prague

performance

Minor

19. 6. 18.00-18.45

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - K222

19. 6. 18.00

Performing Prague

performance

Alfred ve dvoře

19. 6. 18.00-18.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

19. 6. 18.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Colloredo-Mansfeldský palác

19. 6. 18.00

Divadelní prostor

VILA Štvanice

Změněno

19. 6. 19.00

Tvůrci

performance

Galerie U Betlémské kaple

19. 6. 19.00-21.00

Performing Prague

video walk

Národní divadlo - garáže

19. 6. 19.00

PQ Show and Tell

krátké prezentace

(A)VOID Floating Gallery

19. 6. 19.00

Performing Prague

performance

Divadlo Na zábradlí

19. 6. 19.00

Sekce zemí a regionů

vernisáž

Institut Cervantes

19. 6. 20.00-21.00

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - DISK

19. 6. 20.00

Performing Prague / TANEC PRAHA

tanec

Studio Hrdinů

19. 6. 20.00

Další

koncert

Divadlo Archa

19. 6. 20.00

SpaceLab OFF Program

koncert

SpaceLab OFF Stage (Containall)

Novinka

19. 6. 21.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

19. 6. 21.00

Sekce zemí a regionů

performance

Nová scéna ND

19. 6. 21.00-00.00

Další

hudba

(A)VOID Floating Gallery

20. 6. 00.00

Další

České centrum Praha

20. 6. 00.00

Sekce zemí a regionů

výstava

Institut Cervantes

20. 6. 00.00

Další

výstava

Goethe Institut

20. 6. 04.39-04.51

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

20. 6. 07.00

Divadelní prostor

procházka

Slovanský ostrov - Žofín

20. 6. 08.30

Divadelní prostor

procházka

Slovanský ostrov - Žofín

20. 6. 10.00-12.00

PQ Talks

diskuze

Clam-Gallasův palác

20. 6. 10.00

Divadelní prostor

procházka

Clam-Gallasův palác

20. 6. 10.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

20. 6. 10.00

Tvůrci

performance

Galerie U Betlémské kaple

20. 6. 10.00-21.00

PQ Talks

diskuze

Náprstkovo muzeum

20. 6. 10.00-11.30

PQ Talks

přednáška

Colloredo-Mansfeldský palác

20. 6. 10.00-10.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

20. 6. 10.00

Studentská sekce

performance

Kafkův dům

20. 6. 10.00-19.00

Divadelní prostor

výstava

VILA Štvanice