Denní program

červen 2015

Highlights

Snídaně s Reijou

Snídaně s Reijou

Scénograf a/nebo režisér?

Scénograf a/nebo režisér?

Miss Miles

Miss Miles

Titul

Datum & čas

Sekce a projekty
/ Podprojekt

Typ

Místo

Program

18. 6. 18.00-18.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

18.-22. 6. 18.00

Sekce zemí a regionů

performance

Vltava, náplavka pod Křižovnickým náměstím

Změněno

18. 6. 19.00-21.00

Performing Prague

video walk

Národní divadlo - garáže

18. 6. 19.00

Performing Prague

performance

Divadlo Archa

18. 6. 19.00

PQ Show and Tell

krátké prezentace

(A)VOID Floating Gallery

18. 6. 20.00

Performing Prague

performance

Venuše ve Švehlovce

18. 6. 20.00

Performing Prague / TANEC PRAHA

tanec

Studio Hrdinů

18. 6. 20.00

SpaceLab OFF Program

koncert

SpaceLab OFF Stage (Containall)

Novinka

18. 6. 20.30

Performing Prague

performance

Divadlo Archa

18. 6. 21.00-21.50

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - DISK

18. 6. 21.00

Sekce zemí a regionů

performance

Nová scéna ND

18. 6. 22.30-00.30

Sekce zemí a regionů

performance

Plavecký stadion v Podolí

19. 6. 00.00

Další

České centrum Praha

19. 6. 00.00

Další

výstava

Goethe Institut

19.-22. 6. 06.45-07.45

Sekce zemí a regionů

site specific performance

Colloredo-Mansfeldský palác

19. 6. 07.00

Divadelní prostor

procházka

Slovanský ostrov - Žofín

19. 6. 08.30

Divadelní prostor

procházka

Slovanský ostrov - Žofín

19. 6. 10.00-11.30

PQ Talks

diskuze

Clam-Gallasův palác

19. 6. 10.00

Divadelní prostor

procházka

Clam-Gallasův palác

19. 6. 10.00

Tvůrci

performance

Galerie U Betlémské kaple

 
Zrušeno

19. 6. 10.00-11.30

PQ Talks

přednáška

Colloredo-Mansfeldský palác

19. 6. 10.00-11.00

Komentované prohlídky

komentovaná prohlídka

Ateliéry a dílny Flora

19. 6. 10.00-10.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

19. 6. 10.00-18.00

Studentská sekce

diskuze

Kafkův dům

19. 6. 10.00-23.00

Další

19. 6. 10.00-14.00

Tvůrci

performance

Galerie U Betlémské kaple

Novinka

19. 6. 11.00-11.30

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské pouliční představení

Jungmannovo náměstí

19. 6. 11.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

19. 6. 11.00-17.00

Sekce zemí a regionů

seminář

Kafkův dům

19. 6. 11.00-23.00

Divadelní prostor

výstava

VILA Štvanice

19. 6. 12.00-13.30

PQ Talks

diskuze

Colloredo-Mansfeldský palác

19. 6. 12.00-13.30

Divadelní prostor

prezentace

Clam-Gallasův palác

19. 6. 12.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

19. 6. 12.00-12.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

19. 6. 13.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

19. 6. 13.00-13.40

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - DISK

19. 6. 13.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Topičův salon

19. 6. 13.30-13.50

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské pouliční představení

Jungmannovo náměstí

19. 6. 14.00-14.45

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - K222

19. 6. 14.00

Performing Prague

ubytování

MeetFactory

19. 6. 14.00-15.30

PQ Talks

přednáška

Colloredo-Mansfeldský palác

19. 6. 14.00-15.30

PQ Talks

přednáška

Clam-Gallasův palác

19. 6. 14.00-14.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

19. 6. 14.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Colloredo-Mansfeldský palác

19.-28. 6. 14.00-16.00

Sekce zemí a regionů

diskuze

Clam-Gallasův palác

19. 6. 14.30

Tvůrci

performance

Galerie U Betlémské kaple

19. 6. 15.00-15.45

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - Řetízek

19. 6. 15.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Clam-Gallasův palác

19. 6. 15.00

Sekce zemí a regionů

film

Colloredo-Mansfeldský palác

19. 6. 15.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Colloredo-Mansfeldský palác