Denní program

červen 2015

Titul

Datum & čas

Sekce a projekty
/ Podprojekt

Typ

Místo

Program

21. 6. 21.00

SpaceLab OFF Program

koncert

SpaceLab OFF Stage (Containall)

Novinka
Místo: SpaceLab OFF Stage (Containall)

Odpočinkovým nedělním večerem provede Dj Snow Lion and crew. Lehce se uklidnit, vydechnout, vyčistit hlavu a načerpat energii do dalšího bouřlivého týdne.

21:00 Dj Snow Lion and crew

Jako DJ působí na pražské scéně (s občasnými výlety za hranice hlavního města) od roku 2009. Svůj specifický zvuk, zkraje budovaný čistě na vinylech, založil na odlišném pojetí dancehallu křísnutého dubstepem a další elektronikou. Neúnavně seznamoval posluchače se jmény jako The Bug, Jahcoozi, Roots Manuva, Toddla T, Major Lazer, dj/Rupture a mnoha dalšími. K této selekci se časem přidává narůstající fenomén uk funky, tropical bass a moombahton.

Vstup s akreditací zdarma.

SpaceLab OFF Program 2015
 
Zabydlet nová místa! Letošní SpaceLab OFF program na deset dnů obsazuje nevyužívanou budovu v centru Prahy na břehu Vltavy. Prostor sousedící s outdoor klubem Containall (Cihelná 4) zároveň slouží jako meeting point a zcela specifický výstavní prostor Pražského Quadriennale. Večery, hudba: Průlet radikální novou vlnou české nezávislé scény čítá na třicet položek – od post-rave elektroniky, live codingu, shoegaze, post rocku a noisu až po elektro kabaret s ukulele. Sledujte celovečerní speciály věnované Ostravě, Brnu, program připravený festivalem elektronické hudby Elekce a aliancí DAMU/FAMU! V noci se pak dům mění na house party se zkušenými and/or excentrickými DJi.

Komplex místností PQ_privat, připravený scénografy KALD DAMU, dělá z budovy jedinečnou interaktivní instalaci: procházejte a využívejte noclehárnu, knihovnu, sklep, koupelnu, kuchyň, tělocvičnu, skleník! Skrze atmosféru kreativního, multidisciplinárního, živoucího a futuristicky uvažujícího post-squatu vytváří Zlomvaz & PQ naprosto speciální položku kulturní zábavy v Praze.