Denní program

červen 2015

Highlights

Skoč!

Skoč!

Titul

Datum & čas

Sekce a projekty
/ Podprojekt

Typ

Místo

Program

27. 5. 19.00

V&A – Glastonbury: Země a legenda

vernisáž

Galerie Jaroslava Fragnera

17. 6. 18.00

PQ Opening

Staroměstské náměstí

17. 6. 19.00

Performing Prague

performance

Divadlo Na zábradlí

17. 6. 20.00

Performing Prague

Divadlo Archa

18.-28. 6. 00.00

Sekce zemí a regionů

Franz Kafka Square

18. 6. 00.00

Další

České centrum Praha

18. 6. 00.00

Další

výstava

Goethe Institut

18. 6. 10.00-11.30

Divadelní prostor

prezentace

Clam-Gallasův palác

18. 6. 10.00

Tvůrci

performance

Galerie U Betlémské kaple

18. 6. 10.00

Tvůrci

vernisáž

Galerie U Betlémské kaple

18. 6. 10.00-10.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

18. 6. 10.00-12.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Kafkův dům

18. 6. 10.00-18.00

Studentská sekce

diskuze

Kafkův dům

18.-20. 6. 10.00-18.00

Sekce zemí a regionů

diskuze

Topičův salon

18. 6. 10.30

Kmeny

vernisáž

Náprstkovo muzeum

18. 6. 11.00-11.30

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské pouliční představení

Jungmannovo náměstí

18. 6. 11.00

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

18. 6. 11.00

Sekce zemí a regionů

koktejl

Kafkův dům

18. 6. 11.00-17.00

Sekce zemí a regionů

seminář

Kafkův dům

18.-27. 6. 11.00-16.00

Sekce zemí a regionů

Topičův salon

18. 6. 12.00-13.30

PQ Talks

diskuze

Colloredo-Mansfeldský palác

18. 6. 12.00

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

18. 6. 12.00-12.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

18. 6. 13.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

18. 6. 13.00-14.10

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - DISK

 
Zrušeno

18.-28. 6. 13.00

Studentská sekce

performance

Kafkův dům

18. 6. 14.00-15.30

PQ Talks

přednáška

Colloredo-Mansfeldský palác

18. 6. 14.00

Performing Prague

ubytování

MeetFactory

18. 6. 14.00-14.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

18.-28. 6. 14.00

Sekce zemí a regionů

performance

Malostranská mostecká věž

18. 6. 14.30

Tvůrci

performance

Galerie U Betlémské kaple

18. 6. 15.00-15.40

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - Řetízek

18. 6. 16.00-17.30

PQ Talks

přednáška

Colloredo-Mansfeldský palác

18. 6. 16.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

18.-22. 6. 16.00

Sekce zemí a regionů

performance

Vltava, náplavka pod Křižovnickým náměstím

Změněno

18. 6. 16.00-16.30

Instalace Hudba a prostor

performance

Náměstí Jana Palacha

18. 6. 16.00-16.40

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské pouliční představení

Jungmannovo náměstí

18. 6. 16.00-17.00

Studentská sekce

performance

Kafkův dům

18. 6. 17.00

Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

18. 6. 17.00-17.40

SpaceLab/Zlomvaz Festival

studentské představení

DAMU - Řetízek

18.-22. 6. 17.00

Sekce zemí a regionů

performance

Vltava, náplavka pod Křižovnickým náměstím

Změněno

18.-19. 6. 17.00-17.35

Sekce zemí a regionů

performance

Náměstí Jana Palacha

18. 6. 17.00

Studentská sekce

prezentace

Kafkův dům

18.-26. 6. 17.00-19.00

Sekce zemí a regionů

performance

Clam-Gallasův palác

18.-28. 6. 17.00

Studentská sekce

performance

Kafkův dům

18. 6. 17.00-18.30

Sekce zemí a regionů

performance

Pražská křižovatka - kostel sv. Anny

18. 6. 17.00-18.00

Sekce zemí a regionů

diskuze

Topičův salon

18. 6. 18.00

Kmeny - Studentské Kmeny

performance

Náprstkovo muzeum

18. 6. 18.00

Předměty

vernisáž

Galerie Nová síň

18. 6. 18.00-20.00

PQ Talks

diskuze

Pražská křižovatka - kostel sv. Anny